Za reżyserię filmu aktorskiego Naruto odpowiada reżyser Shang-Chi

cyberfeed.pl 1 miesiąc temu


Destin Daniel Cretton (Shang-Chi i Legenda o dziesięciu pierścieniach, Amerykanin urodzony chinczykiem) napisze i wyreżyseruje długo oczekiwany film Lionsgate film aktorski na podstawie powieści Masashiego Kishimoto Naruto.

W NarutoKishimoto połączył bezwzględne wyrafinowanie motywów wytrwałości i dramatyzmu mangi shonen z nieodpartą dla dzieci historią klasowego klauna w szkole dla ninja, tworząc uwielbianą na całym świecie przebojową mangę i późniejsze adaptacje anime. Lionsgate ogłosiło, iż rok po zakończeniu mangi w 2014 roku pracuje nad filmem aktorskim, ale od tamtej pory przez dekadę nie poczyniono żadnych postępów w sprawie projektu.

Cretton, który może poszczycić się uznaniem scenarzysty i reżysera większości swoich projektów, wykazał się już zręcznością zarówno przy reżyserowaniu akcji, jak i przy tworzeniu adaptacji, i wydaje się, iż praca ta spotkała się z entuzjastyczną aprobatą Kishimoto. Według oświadczenie złożone Reporter z Hollywoodmangaka dowiedział się o zaangażowaniu Crettina zaraz po obejrzeniu „jego hitowego filmu akcji” i pomyślał, iż idealnie będzie nadawał się do tej roli Naruto.

„Po obejrzeniu innych jego filmów i zrozumieniu, iż jego mocną stroną jest tworzenie solidnych dramatów o ludziach” – powiedział Kishimoto – „nabrałem przekonania, iż ​​nie ma innego reżysera, dla którego mógłbym Natura. Po spotkaniu z Destinem przekonałem się, iż jest to reżyser o otwartym umyśle, który chce przyjąć mój wkład i mocno wierzy, iż będziemy mogli współpracować w procesie produkcyjnym”.

Ten jego „przebojowy film akcji” to prawie na pewno film MCU Shang-Chia Cretton w tej chwili kręci film Cudowny człowiek Serial telewizyjny dla Marvel Studios, z Shang-Chi kontynuacja gdzieś na horyzoncie. Nie jest jasne, w jaki sposób Naruto film zmieści się w tym harmonogramie, ale można śmiało powiedzieć, iż masz kilka lat na pracę nad swoim cosplayem na premierę.Source link

Idź do oryginalnego materiału