Uczestniczki kursu „Bądź bezpieczna” zdały praktyczny egzamin końcowy

eostroleka.pl 1 dzień temu
22 czerwca w piwnicy Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce odbył się egzamin końcowy podsumowujący XX jubileuszową edycję kursu samoobrony dla kobiet „Bądź bezpieczna”. Wszystkie uczestniczki pomyślnie ukończyły sprawdzian oparty na realistycznych scenariuszach zagrożeń.
Idź do oryginalnego materiału