Trzeci dzień Kongresu i Festiwalu Psychologicznego Re_Mind w kompleksie Hali Stulecia rozpoczęło w środę (24 czerwca) spotkanie z pisarką Olgą Tokarczuk. Laureatka Literackiej Nagrody Nobla opowiedziała o kulisach swojej pracy twórczej, doświadczeniach związanych z zawodem psychologa oraz ogłosiła zakończenie prac nad nową powieścią, która ukaże się jesienią tego roku.