Każda część to osobna historia, ale łączy je Kraków
Zdjęcie: Agnieszka Krawczyk, fot Julita Mync
"Szczęścia nie można dostać od kogoś w prezencie ani otrzymać w nagrodę. Trzeba je sobie samemu zorganizować" — mówi Agnieszka Krawczyk. Autorka bestsellerów wraca do Krakowa w książce "W cztery strony szczęścia", pierwszym tomie cyklu "Klub Dobrych Przyjaciół". W rozmowie opowiada m.in. o nieoczywistych zakątkach miasta, o planach napisania thrillera psychologicznego i o tym, czym dla niej jest szczęście.


