Chrobry Głogów zaczął przygotowania do nowego sezonu

radiowroclaw.pl 1 godzina temu
Piłkarze Chrobrego Głogów wrócili do treningów. Pierwszoligowiec będzie przygotowywał się do nowych rozgrywek na własnych obiektach.
Idź do oryginalnego materiału