Sokólski Ośrodek Kultury zamknął kolejny sezon artystyczny. Na zakończenie, tradycyjnie, przygotowana została wystawa prac powstałych w ośrodkowych pracowniach.
Wicedyrektorka SOK-u Agnieszka Kozakiewicz podziękowała warsztatowiczom za wspólny, twórczy czas, życzyła niegasnących pokładów kreatywności. Podziękowania popłynęły także do instruktorów: Mai Musialik, Anety Tumiel, która podjęła się zastępstwa Emilii Mateu Lenkiewicz, Zdzisława Muszlera i Wojciecha Panowa – opiekuna „Foto Koła”, a także Martyny Mazur – prowadzącej grupę ceramiczną „Połączyła nas glina”.
Podziękowania i gratulacje za owocny rok odebrali również prowadzący zajęcia wokalne: Michał Gieniusz – instruktor „Złotych Nutek” i Paulina Oseńko („Belle Voci”, „Przylaszczki”, „AZALiSZ”) oraz teatralnicy – Małgorzata Sienkiewicz (teatry „Cztery Pory Roku”, „Bez Maski”) i Dariusz Szada-Borzyszkowski (teatr „SzaBaDa”).
Przemiłym akcentem był krótki występ „Złotych Nutek”, wyjątkowo unplug.
– Do zobaczenia w naszych pracowniach po wakacjach!
Fot. Wojciech Panow
(AT) Sokólski Osrodek Kultury















