To dlatego Maciej Orłoś pożegnał się z TVP. Nie gryzł się w język
Zdjęcie: Maciej Orłoś na gali Lodołamacze 2020
Dla wielu osób Maciej Orłoś pozostaje nieodłączną twarzą "Teleexpressu". Choć dziś ponownie prowadzi program, przed laty głośno było o jego odejściu z TVP. Prezenter wielokrotnie zapewniał, iż nie został zwolniony. — To ja podziękowałem — mówił, wyjaśniając, iż nie chciał firmować twarzą telewizji, która — jak oceniał — manipuluje widzami.




