Nie tylko Maciej Orłoś. "Teleexpress" miał ponad 30 prowadzących
Zdjęcie: Maciej Orłoś
Pierwsze wydanie "Teleexpressu" zadebiutowało na antenie TVP1 26 czerwca 1986 r. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy programu jest Maciej Orłoś. Jednak w przeszłości wśród prowadzących byli także m.in. Tomasz Kammel, Hanna Lis czy Michał Adamczyk.




