Ruszyło "Lato z Radiem i Telewizją Polską" Tylu widzów oglądało koncert z Bielska-Białej

wirtualnemedia.pl 1 godzina temu
Średnio 882 tys. widzów oglądało w TVP2 pierwszy koncert tegorocznej trasy "Lata z Radiem i Telewizją Polską" w Bielsku-Białej. W tym roku wakacyjna impreza publicznych nadawców odwiedzi aż 12 miast i potrwa do pierwszego weekendu września.
Idź do oryginalnego materiału