Roxie Węgiel: Czuję się w Polsce niedoceniana. O jedno ma sporo żalu
Zdjęcie: Roxie Węgiel w błękitnej sukience na scenie podczas premiery albumu „Błękit”, z muzykami w tle.
W ostatni piątek Roxie Węgiel zaprezentowała swój trzeci album "Błękit". Wiele publikacji skupiło się na jej stylizacjach i gościach specjalnych kameralnego koncertu. 21-letni wokalistka ma o to sporo żalu.





![A Day To Remember zagrali w Poznaniu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Dying-Wish-Madball-A-Day-To-Remember-fot.-Natalia-Nazar-41.jpg)











