Roxie Węgiel: Czuję się w Polsce niedoceniana. O jedno ma sporo żalu

muzyka.interia.pl 1 dzień temu
Zdjęcie: Roxie Węgiel w błękitnej sukience na scenie podczas premiery albumu „Błękit”, z muzykami w tle.


W ostatni piątek Roxie Węgiel zaprezentowała swój trzeci album "Błękit". Wiele publikacji skupiło się na jej stylizacjach i gościach specjalnych kameralnego koncertu. 21-letni wokalistka ma o to sporo żalu.
Idź do oryginalnego materiału