Samozwańczy "Królowie Metalu" wracają do Polski. "Na waszej świętej ziemi"

muzyka.interia.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Joey DeMaio z zespołu Manowar gra na czarnej gitarze basowej na scenie, otoczony światłami i publicznością.


Na początku 2027 r. na dwa koncerty do Polski powrócą samozwańczy "królowie metalu" z grupy Manowar. Amerykanie w całości zagrają materiał z klasycznych płyt z końcówki lat 80.: "Kings Of Metal" i "Fighting The World".
Idź do oryginalnego materiału