Po owacyjnym przyjęciu w Polsce ogłosili powrót nad Wisłę. "Mrok i melodie"
Zdjęcie: Lauri Ylönen z The Rasmus śpiewa z mikrofonem na scenie oświetlonej fioletowym światłem, gestykulując ręką.
Raptem po tygodniu od występu podczas pierwszej edycji Lost Generation Festival w Tauron Arenie Kraków grupa The Rasmus ogłosiła swój powrót do Polski. Finowie pamiętani z przebojów "In the Shadows", "First Day of My Life" i eurowizyjnego "Jezebel" na początku 2027 r. zagrają aż cztery koncerty w naszym kraju.













