Przerażające wieści o małżeństwie Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". Jarosław Mergner przerwał milczenie

zycie.news 1 miesiąc temu

Jarosław Mergner, znany szerszej publiczności jako Jaruś z "Chłopaków do wzięcia", rozwodzi się z żoną Gosią! To już koniec burzliwego małżeństwa pary, o którym od kilku miesięcy plotkowano w mediach.


Informację o rozstaniu Jaruś potwierdził sam w poruszającym nagraniu, w którym opowiedział o kulisach swojego toksycznego związku. Wsparcie zaoferował mu przyjaciel Tomasz, który oskarżył bliskich Gosi o wykorzystywanie Jarusia i traktowanie go jak "skarbonkę", informuje Pomponik.


"Zrobili sobie z Jarka skarbonkę. Tylko kasa się liczyła, a on miał ciągle za wszystko płacić. Jak się zbuntował, to choćby nie mógł usiąść przy stole wielkanocnym. Musiał jeść osobno" - wyjawił Tomasz.


Jarek, wyraźnie poruszony całą sytuacją, nie krył ulgi, iż prawda w końcu ujrzała światło dzienne. Podziękował też przyjacielowi za pomoc i wsparcie.


Rozstanie Jarusia i Gosi to bez wątpienia spory szok dla fanów "Chłopaków do wzięcia", którzy przez lata kibicowali parze. Jarek zyskał ich sympatię prostotą, szczerością i humorem, a jego perypetie miłosne śledziło z zapartym tchem miliony widzów.

Idź do oryginalnego materiału