Nowy klip zespołu SZUMY nakręcony w Nowym Sączu i okolicy

miastons.pl 3 tygodni temu
Prezentujemy najnowszy klip zespołu SZUMY do niedawno wydanego singla pt. Nostalgiczny. Teledysk został zrealizowany w Nowym Sączu i okolicy, po której muzycy podróżowali niebieskim maluchem (Fiat 126p). Zespół i ekipa filmowa może mówić o sporym szczęściu, bo w klipie zupełnie przypadkowo wpadły w kadr dwa sądeckie kolekcjonerskie old-timery! – Ford i VW Garbus, których właścicieli serdecznie pozdrawiamy – informują członkowie zespołu.

Nostalgiczny jest wspomnieniem beztroskich lat dzieciństwa o smaku gumy Turbo. Czasów, w których wszystko było proste i bezinteresowne. Piękne przyjaźnie mimo braku internetu, wspólne zabawy na podwórku, pierwszy papieros, odkrywanie muzyki, życie bez licytacji na ciuchy i modele iPhona. Opowieść o czasach małego fiata zilustruje niebawem klip osadzony w kimacie tamtych lat. SZUMY to świeżo podane dźwięki z przeszłości, przebojowe refreny, energia i przemyślane zarażanie beztroską.

Muzyka: Adrian Burnagiel, Andrzej Salamon, Przemysław Michalik
Tekst: Adrian Burnagiel
Dystrybucja: Distrokid

BIO:
SZUMY to trio, które powstało z chęci stworzenia w muzyce czegoś nieszablonowego. Siłą napędową jest dla nich odczuwalna wszelkimi zmysłami euforia z tworzenia muzyki i zarażania nią innych. Ta swoista chemia, jaka wytworzyła się od pierwszych wspólnych dźwięków połączyła muzyków z niespotykaną siłą i energią, dając impuls do spontanicznego tworzenia. Muzyka Szumów opiera się na fundamencie rytmicznym. To on wyznacza im drogę i determinuje wszystko co dzieje się później, niezależnie czy mówimy o sekcji rytmicznej, gitarze czy wokalu. Przywiązują ogromną wagę do brzmienia i cały czas poszukują tego najlepszego dla nich. Grają radośnie i szczerze bo prawda w muzyce jest wg nich najważniejsza.

Skład:
Adrian – wokal, gitara, keys;
Przemo – bas;
AndrewAndy – perkusja

Idź do oryginalnego materiału