Nauczycielki nie było na prawie 70 proc. lekcji. "Kuratorium ma to w nosie"
Zdjęcie: Rodzice krakowskiej szkoły skarżą się na dyrekcję (zdjęcie ilustracyjne)
151 rodziców oskarża dyrekcję krakowskiej podstawówki o chaos — 70 proc. nieodbytych lekcji polskiego, brak wycieczek i ignorowanie skarg. "Dzieci nie omówiły na lekcjach żadnej szkolnej lektury, tymczasem kuratorium ma to w nosie" — oburza się w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" jedna z matek.







