Mallu z „Hotelu Paradise” o swoim wybranku: „Nie jest Polakiem”

party.pl 2 miesięcy temu

Mallu, którą mieliśmy okazję poznać w siódmej odsłonie miłosnego show „Hotel Paradise” zorganizowała na swoim Instagramie sesje pytań i odpowiedzi. Okazuje się, iż popularna uczestniczka zdradziła, z kim się spotyka!

„Hotelu Paradise”: Kim jest wybranek Mallu?

Pomimo faktu, iż siódma edycja matrymonialnego formatu TVN zakończyła się już jakiś czas temu, widzowie wciąż żyją wydarzeniami, jakie mają miejsce u ulubieńców z programu. W ostatnim czasie wielkie emocje wzbudził fakt, iż Roch i Luiza z „Hotelu Paradise” są w związku! Internautów interesują także miłosne relacje innych uczestników. Ci w szczególności są ciekawi, co słychać u Mallu!

Mallu z „Hotelu Paradise”
kadr "Hotel Paradise" Player

Zobacz także: „Hotel Paradise”: Jay zaskoczył wyznaniem o ślubie z Elizą. Kiedy powiedzą sobie tak?

Ta w programie „Hotel Paradise” związana była z Marvinem. Związek ten przeżywał jednak liczne wzloty i upadki. Wzbudzał także mieszane emocje. Jedni kibicowali tej dwójce, inni z kolei twierdzili, iż do siebie nie pasują. Pomimo prób zbudowania relacji poza programem, miłość Mallu i Marvina nie przetrwała, a każdy poszedł w swoją stronę. Jak teraz wygląda ich życie prywatne?

screen Player.pl

Zobacz także: Uczestnik „Hotelu Paradise” zatrzymany! Usłyszał aż sześć zarzutów

Marvin skupia się na rozwijaniu muzycznej kariery. Tymczasem Mallu z „Hotelu Paradise” zdradziła, iż się z kimś spotyka! Teraz, zasypana licznymi pytaniami, uchyliła rąbka tajemnicy:

Osoba, z która się spotykam, poznaje nie jest Polakiem, dlatego też ze względu na inną kulturę muszę uszanować kilka kwestii. On rozumie, iż jestem osobą medialną oraz dużo relacjonuje ze swojego życia, natomiast sam ceni sobie prywatność. Dlatego też nie mam zamiaru wstawiać zdjęć czy filmów, przedstawiających nas razem. Wspomniałam na live kiedyś, iż ta znajomość nie może w pełni być taka, jak powinna, ale mimo to jestem szczęśliwa.
wyznała.

Zaskoczeni?

Mallu z „Hotelu Paradise”
Instagram @karolina.hotelparadise7
Idź do oryginalnego materiału