Kino na Obcasach w lipcu w Multikinie. Przedpremierowo Zaproszenie w reżyserii Olivii Wilde

popkulturowcy.pl 1 dzień temu

Już 1 lipca w kinach sieci Multikino odbędzie się kolejna odsłona Kina na Obcasach. Tym razem uczestniczki i uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć przedpremierowo film Zaproszenie. To intrygujący komediodramat w reżyserii Olivii Wilde z gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się laureatka Oscara Penélope Cruz, Seth Rogen, Edward Norton oraz sama reżyserka, Olivia Wilde.

Bohaterami filmu są Joe i Angela – małżeństwo z wieloletnim stażem, które na pierwszy rzut oka prowadzi wymarzone życie. Stabilna sytuacja zawodowa, dom w spokojnej okolicy i udane życie rodzinne sprawiają wrażenie pełni szczęścia. Jednak za fasadą codzienności kryją się niewypowiedziane pretensje, rutyna i coraz większe poczucie niespełnienia. Wszystko zmienia się podczas pozornie zwyczajnej kolacji z nowymi sąsiadami. Niewinna rozmowa gwałtownie przeradza się w pełną napięcia i dwuznaczności grę. Na jaw wychodzą skrywane emocje, tajemnice i pragnienia.

Materiały prasowe Multikino

Zaproszenie to inteligentna, pełna humoru i emocjonalnego napięcia opowieść o współczesnych związkach, potrzebie bliskości oraz odwadze do konfrontacji z własnymi uczuciami. Film balansuje między komedią obyczajową a psychologicznym dramatem, stawiając widzom pytania o granice szczerości, lojalności i spełnienia.

Pokazy Kina na Obcasach tradycyjnie zostaną wzbogacone o atrakcje przygotowane przez partnerów wydarzenia, konkursy z nagrodami oraz niespodzianki. Bilety na lipcowe Kino na Obcasach można nabyć w kasach kin, przez stronę internetową www.multikino.pl oraz aplikację mobilną.

Fot. główna: materiały prasowe Multikino

Idź do oryginalnego materiału