Agnieszka Fitkau-Perepeczko ponownie wcieli się w Simonę w "M jak miłość". "Podpisuję umowę"
Zdjęcie: Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Powrót, na który czekali fani. Agnieszka Fitkau-Perepeczko oficjalnie ogłosiła podpisanie umowy i powrót do kultowego serialu "M jak miłość". Aktorka nie kryła wdzięczności wobec wiernych widzów, którzy wspierali ją przez lata.














