Wystawa DVJ Mniamosa „Fraktale Kwaśnego Genu” zawiera grafiki fraktalne 3D połączone z fotografią, które powstały w trakcie pandemii (2020) oraz najnowsze prace multimedialne stworzone z użyciem sztucznej inteligencji (2023). Okres lockdownu był szczególnie intensywny. Artysta postanowił wykorzystać ten opresyjny czas do codziennej pracy twórczej, „by nie zmarnować ani jednego dnia”. Powstało wówczas ponad 100 grafik. Wystawa dedykowana jest zmarłej żonie autora – Maki Sakata.
DVJ Mniamos obchodzi w tym roku 35-lecie pracy twórczej. Fotografik, muzyk, twórca filmów eksperymentalnych i reportaży telewizyjnych o sztuce realizowanych od 1990 r. w ramach współpracy z pierwszą w Polsce Prywatną Telewizją „Echo”, grafik komputerowy, street artysta, założyciel formacji muzycznej S.A.D. (Stowarzyszenie Antydebilne Disco) i twórca autorskiego projektu multimedialnego ACID TV /Youtube/. Od lat 80. jest związany z wrocławską niezależną sceną muzyczną; jest nie tylko DJ-em, ale także VJ-em, artystą multimedialnym. Od początku lat 90. współtworzy wrocławską scenę DJską. Przez kilka lat mieszkał i pracował w Japonii.
Był pierwszym polskim DJem, który od roku 2000 grał w tamtejszych klubach muzycznych: w Tokio, Tottori, Fukuoka, Nagasaki, Kagoshima. Pracował tam również jako edytor video i twórca animacji komputerowych. Debiutował w 1988 r. w Galerii Entropia „Wystawą hodowlanych fotogramów mistycznych”. Na swych zdjęciach i video utrwalił czasoprzestrzeń Wrocławia siermiężnych lat 80. i 90. ub. wieku z jej szaro-brudnym kolorytem, bohaterami ówczesnej ulicy – flanerami, kloszardami, punkami i artystami underground. Dokumentalne kadry przenikają się w jego twórczości z pracami, w których kreuje hipnotyczną przestrzeń miasta rejestrując na długiej ekspozycji działania ze światłem i nakładając wiele warstw obrazu. Na uwagę zasługuje również jego aktywność street artowa. Alternatywna ikonosfera Wrocławia przełomu lat 80 i 90 zawdzięcza Mniamosowi wiele oryginalnych szablonów widocznych w tamtych czasach na murach miasta. Szablony wykonane przez artystę w latach 80. można też zobaczyć m.in. na stałej ekspozycji w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu.