Zabierz flagę na wakacje! – IV edycja wakacyjnego konkursu fotograficznego

nowytomysl.pl 7 godzin temu

Planujesz wakacyjny wyjazd? Zabierz ze sobą flagę Gminy Nowy Tomyśl i pokaż, dokąd dotarła! Zapraszamy mieszkańców do udziału w IV edycji wakacyjnego konkursu fotograficznego „Zabierz flagę na wakacje!”.

Zadanie konkursowe jest proste, podczas wakacyjnych podróży wykonaj pomysłowe zdjęcie z nowotomyską flagą w roli głównej. Może to być fotografia wykonana w Polsce lub za granicą, w znanym miejscu, podczas górskiej wędrówki, nad morzem czy w trakcie odkrywania nowych zakątków świata.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:

Polska (zdjęcia wykonane poza granicami gminy Nowy Tomyśl),

Zagranica.

Na zgłoszenia czekamy od 26 czerwca do 2 października 2026 r.

Osoby zainteresowane udziałem mogą odebrać bezpłatną flagę Gminy Nowy Tomyśl w Gminnym Ośrodku Informacji (Plac Niepodległości 10).

Niech nowotomyska flaga towarzyszy Wam podczas wakacyjnych przygód! Pokażcie najpiękniejsze miejsca, które odwiedziliście, i stwórzcie wyjątkową fotograficzną pamiątkę z podróży.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Idź do oryginalnego materiału