Wystawy, spotkania autorskie, przegląd portfolio, fotospacer oraz rozmowy o współczesnej fotografii z udziałem uznanych twórców z Polski i zagranicy – już niedługo rozpoczyna się we Wrocławiu III edycja Z Bliska: międzynarodowe spotkania z fotografią uliczną i dokumentalną.