Posłanka w żałobie. Pożegnała bliską osobę
Zdjęcie: Aleksandra Leo
Aleksandra Leo, posłanka klubu parlamentarnego Centrum, poinformowała w czwartek o śmierci swojej babci. Polityczka opublikowała poruszający wpis, do którego dołączyła czarno-białe zdjęcie z ukochaną seniorką rodziny.



