"Teleexpress" kończy 40 lat. Tak zmienili się prowadzący

kultura.onet.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Maciej Orłoś w programie Teleexpress, 2005 r.


Dokładnie 40 lat temu na antenie TVP zadebiutował "Teleexpress" — jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów informacyjnych w Polsce. Przez ponad cztery dekady format stał się kuźnią dziennikarskich talentów, a jego prowadzący przeszli metamorfozy. Sprawdzamy, jak zmieniały się znane twarze "Teleexpressu" na przestrzeni lat.
Idź do oryginalnego materiału