Wiesław musiał opuścić "Sanatorium". Szczęście czekało na niego za rogiem
Zdjęcie: Wiesław z „Sanatorium miłości 8”, starszy mężczyzna z siwą brodą w pasiistej koszulce, na tle zieleni.
Choć odejście z "Sanatorium miłości" było dla Wiesława sporym rozczarowaniem, dziś może mówić o szczęśliwym zakończeniu. Miłość przyszła wtedy, gdy najmniej się jej spodziewał. Dziś już nie jest singlem.
















