W kinach zarobił półtora miliarda. Teraz hit robi furorę w abonamencie

dziennik.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Avatar: Ogień i popiół


"Avatar: Ogień i popiół", najnowsza część kultowej serii Jamesa Camerona, zarobiła w kinach na całym świecie oszałamiające półtora miliarda dolarów. Jakiś czas temu superprodukcja trafiła do wypożyczalni VOD, gdzie z miejsca uplasowała się w ścisłej czołówce hitów. Teraz zaś film można już oglądać w abonamencie, gdzie ponownie rozbija bank.
Idź do oryginalnego materiału