To był przepiękny koncert z muzyką z „Carmen”. Święto Muzyki przed budynkiem Opery [ZDJĘCIA]

wroclaw.pl 4 godzin temu
Tłumy przed Operą Wrocławską nie są zaskoczeniem, zwłaszcza kiedy melomani wybierają się na spektakl. Jednak to, co działo się w niedzielę 21 czerwca przed gmachem opery, było wyjątkowe. Bo tylko w Święto Muzyki operowych szlagierów słuchają zawsze setki Wrocławian. W tym roku artyści Opery Wrocławskiej – soliści i orkiestra – wykonali fragmenty z opery „Carmen” Georges'a Bizeta. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.
Idź do oryginalnego materiału