Maryla Rodowicz przeprasza po koncercie. Opublikowała komunikat
Zdjęcie: Maryla Rodowicz
Maryla Rodowicz w najnowszym wpisie odniosła się do swojej zabawnej wpadki, która miała miejsce podczas sobotniego koncertu. Artystka podkreśla, iż nie miała złych intencji. "Chciałam przeprosić Igę Świątek i Maję Chwalińską" — czytamy na wstępie.










