Thrash Metal • Re: Bütcher

brutalland.pl 5 godzin temu
Kojarzą mi się, iż grali chyba jakoś bardzo wcześnie rano, czyli koło 16 w Byczynce tej tormentorowej, ale chyba ani przed festem ani w trakcie mnie jakoś nie przyciągnęli do siebie i pamiętam w sumie tyle, iż coś tam słyszałem ale to by było na tyle.

Statystyki: autor: yog — 51 min. temu


Idź do oryginalnego materiału