Sanah wróciła do bolesnych doświadczeń. "Płakałam na korytarzu"

plejada.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: sanah na PGE Narodowym


Sanah w piątek 26 czerwca zagrała na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Podczas koncertu artystka wróciła wspomnieniami do porażek w "The Voice of Poland" czy "Mam Talent!". Nagle zaapelowała do fanów ze sceny. "Jeśli macie takie początki, które się wydają końcem, to wcale to nie jest koniec. To naprawdę dobry początek" — mówiła.
Idź do oryginalnego materiału