Ewa Kasprzyk pierwszy raz o odejściu z "Tańca z gwiazdami": to nie moja bajka

plejada.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Ewa Kasprzyk w Tańcu z gwiazdami


Telewizja Polsat oficjalnie potwierdziła, iż Ewa Kasprzyk zakończyła swoją przygodę z programem "Taniec z gwiazdami". Choć do tej pory jurorka nie komentowała tej decyzji, w rozmowie z Plejadą odsłania kulisy swojego odejścia. — Podjęłam taką decyzję i wszyscy to uszanowali. Nie ma ludzi niezastąpionych — podkreśla.
Idź do oryginalnego materiału