[Recenzja] „Gorath. Zabójcy bogów” Janusz Stankiewicz

fahrenheit.net.pl 12 godzin temu
Co prawda, dzień po premierze, ale jest. Recenzja najnowszej książki Janusza Stankiewicza „Gorath. Zabójcy bogów”.
"Książka jest pozycją godną polecenia wszystkim miłośnikom fantastyki szukającym dobrej, przygodowo-awanturniczej lektury. Perypetie hardego półorka, których doświadcza na lądzie, morzu i w górach, w iskrzących bogactwem miastach, na skrzypiących pod falami statkach czy w mrocznych zamkach zapewnią przyjemną rozrywkę na wiele wieczorów..."
Idź do oryginalnego materiału