Przepraszam, czy ktoś zamawiał duszenie? - recenzja książki

naekranie.pl 23 godzin temu
Czy komedia kryminalna powinna być zabawna? Powinna, tymczasem Przepraszam, czy ktoś zamawiał duszenie? Iwony Banach specjalnie zabawna nie jest.Jak na komedię kryminalną, ani to specjalnie komedia, ani zbyt dobry kryminał. Owszem, w nieco zapuszczonym hotelu Leśne Zamczysko w miasteczku...
Idź do oryginalnego materiału