Prezenterka "PnŚ" znika z anteny. Zwróciła się do widzów. "Najwyższy czas"
Zdjęcie: Aleksandra Grysz zwróciła się do widzów Pytania na śniadanie
Aleksandra Grysz jakiś czas temu ujawniła, iż spodziewa się kolejnego dziecka. Pomimo tego prezenterka "Pytania na śniadanie" nie chciała rezygnować z pracy i pojawiała się na antenie. Teraz partnerka Tomasza Tylickiego ogłosiła jednak, iż musi zrobić sobie przerwę.






