Aleksandra Grysz pożegnała się z widzami "Pytania na śniadanie". "Trzymajcie za nas kciuki"

plejada.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Aleksandra Grysz


Znana twarz śniadaniówki TVP2 znika z anteny. Aleksandra Grysz oficjalnie pożegnała się z widzami "Pytania na śniadanie", zapowiadając przerwę w pracy. Powód? niedługo na świecie pojawi się kolejne dziecko dziennikarki i Tomasza Tylickiego.
Idź do oryginalnego materiału