Aleksandra Grysz pożegnała się z widzami "Pytania na śniadanie". "Trzymajcie za nas kciuki"
Zdjęcie: Aleksandra Grysz
Znana twarz śniadaniówki TVP2 znika z anteny. Aleksandra Grysz oficjalnie pożegnała się z widzami "Pytania na śniadanie", zapowiadając przerwę w pracy. Powód? niedługo na świecie pojawi się kolejne dziecko dziennikarki i Tomasza Tylickiego.









