Olga Szomańska GORZKO o współpracy z Rubikiem: "Przestaliśmy być mu potrzebni". Agata się zdenerwowała. "SŁABE TO!"
pudelek.pl 9 godzin temu
- Strona główna
- Muzyka
- Olga Szomańska GORZKO o współpracy z Rubikiem: "Przestaliśmy być mu potrzebni". Agata się zdenerwowała. "SŁABE TO!"
Powiązane
„VIP SOR u Kacprzyka”. Koniec dotacji dla „artysty”?
2 godzin temu
TEDE PRZEPRASZA SOKOŁA
2 godzin temu
Polecane
Narkotyki z powietrza
3 godzin temu














