Odtwórcy głównych ról o nowej serialowej "Lalce". "Czekamy na wrzesień"
Zdjęcie: Tomasz Schuchardt i Dariusz Chojnacki na żółtej kanapie w studiu halo tu polsat; w tle trawa i niebo.
"Mamy wrażenie, iż wzięliśmy udział w czymś bardzo ważnym" - mówił Tomasz Schuchardt. "Byliśmy głodni, żeby wejść na plan i teraz czekamy na wrzesień" - dodał Dariusz Chojnacki. Odtwórcy ról Stanisława Wokulskiego i Ignacego Rzeckiego w nowej serialowej "Lalce" byli gośćmi "halo tu polsat".













