Niebywała przemiana Dominiki Ostałowskiej. Gwiazdę „M jak miłość” trudno rozpoznać

party.pl 8 miesięcy temu
Zdjęcie: EastNews


Dominika Ostałowska pojawiła się na medialnej próbie spektaklu "Polowanie na osy. Historia na śmierć i życie" w warszawskim Teatrze Studio. Na potrzeby roli serialowa Marta z "M jak miłość" przeszła wielką metamorfozę - zobaczcie aktorkę w krótkich, brązowych włosach. Naprawdę trudno ją rozpoznać!

Dominika Ostałowska w krótkich włosach. Nie do poznania!

O Dominice Ostałowskiej często mówi się w kontekście jej metamorfoz i przemian. Gwiazda "M jak miłość" przez lata zmagała się z problemami zdrowotnymi, które miały wpływ na jej wygląd. Otwarcie mówiła o dietach, które stosowała, by zrzucić dodatkowe kilogramy czy o efekcie jojo, który dopadł ją, kiedy udało jej się schudnąć ponad 20 kilogramów.

Zobacz także: Dominika Ostałowska od kilku lat walczy o szczupłą sylwetkę. Jaki sposób na odchudzanie stosuje aktorka "M jak miłość"?

Teraz Ostałowska znów zaskoczy swoich fanów. W spektaklu "Polowanie na osy. Historia na śmierć i życie" (premiera już 24 listopada w Teatrze Studio w Warszawie) zaprezentuje się w zupełnie nowej odsłonie - uwagę zwracają przede wszystkim jej krótkie, brązowe włosy! Po jej blond włosach ani śladu. Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Jak Wam się podoba przemiana gwiazdy "M jak miłość"? Poznalibyście serialową Martę na ulicy? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Dominika Ostałowska o skandalach w jej życiu miłosnym: "Te wszystkie informacje są czystym kłamstwem"

Idź do oryginalnego materiału