
Plik mp3 do pobrania (1 godz 02 min 11 sek)
PYTANIA:
lordp na YT:
1. Czy posiadasz jakieś swoje ulubione wydanie kolekcjonerskie (obojętnie czy książki, komiksu, gry czy filmu)?
2. Czy jest jakaś kolekcjonerka o której marzysz (czasami jakieś wydania są np. już niedostępne albo mają cenę z kosmosu)?
Szymon na IG:
1. jeżeli można tutaj zadawać pytania, to powiedz mi Szymas co dalej z cyklem Rook? 🤩🤣 Czy i kiedy będą omawiane kolejne tomy? Dzięki Wam dałem się skusić i jestem już po czterech tomach tego "arcydzieła". Może nie jest to dobre, ale bawię się jak prosię. Pozdrawiam po sąsiedzku z Aleksandrowa!
Ps. Polecam wpaść do nas do kina na jakiś interesujący seans. Tak mamy kino 😎🤣
Małgorzata na IG:
1. Domyślam się, iż oglądacie serial "From". Co sądzicie o ostatnim sezonie? Oglądacie co poniedziałek, czy raczej czekacie na wszystkie odcinki? I czy domyślacie się, o co tam w ogóle chodzi? 🤣
2. Gdzie jest to "Stamtąd"?
3. Którą książkę Stephena Kinga przeczytałeś najwięcej razy i co to była za powieść?
4. najważniejsze pytanie – czy lubisz pizzę z ananasem? 🤣🤣 (Daj znać czy doszły pytania 😉)
5. Dobra ostatnie pytanie: "Neskroskop", seria książek Briana Lumleya – warto się z nią zapoznać? Było czytane?
Bogusia na FB:
1. Kiedy drugi tom Zmierzchu???
2. Co z Nawiedzonym video? Czy pomysł całkowicie umarł? Bo czekamy na tournée po kartonach ❤️
Łukasz na FB:
1. Kawa czy herbata? Z cukrem czy z bzem?





