Nasza mieszkanka wystąpiła w filmie "Ojczyzna"

luban.pl 6 godzin temu
Karolina Adamczuk z Nawojowa Łużyckiego wystąpiła jako statystka w filmie „Ojczyzna” Pawła Pawlikowskiego (współprodukcja DCF - Dolnośląskie Centrum Filmowe).
Idź do oryginalnego materiału