Mr. Big ruszy w europejską trasę w zmienionym składzie. Którego z muzyków zabraknie?

terazmuzyka.pl 1 miesiąc temu
Zdjęcie: fot. Bartek KoziczyńskiMr. Big poinformował, iż przez większość europejskiej trasy koncertowej będzie grał w zmienionym składzie. Ogłoszono zastępstwo za jednego z muzyków.

Mr. Big ma przed sobą ostatnią europejską trasę koncertową, w ramach której 6 sierpnia zagra w A2 we Wrocławiu. Fani na koncercie zobaczą jednak nieco inny skład niż ostatnio.

Mr. Big poinformował, iż na scenie zabraknie perkusisty Nicka D’Virgilio, a jego miejsce zajmie Edu Cominato:

Przygotowujemy się do kolejnej części trasy The BIG Finish!, jednak perkusista Nick D’Virgilio ze względu na swoje zobowiązania z Big Big Train nie będzie w stanie z nami zagrać przez część trasy. Dołączy do nas na ostatni tydzień – od 13 sierpnia. Między 13 lipca a 13 sierpnia będzie z nami grał brazylijski perkusista Edu Cominato.

Warto dodać, iż w ramach wspomnianych zobowiązań z Big Big Train Nick wystąpi w Polsce w ramach tegorocznej edycji Summer Fog Festival, który odbędzie się w dniach 13-14 lipca w katowickim Spodku. Zobacz jeszcze, jakie gwiazdy tego dnia pojawią się w Spodku.

Mr. Big powraca z nowym albumem studyjnym. Płyta zatytułowana „Ten” ukaże się 12 lipca. Zespół, który jest w trakcie pożegnalnej trasy koncertowej nagrał swój pierwszy od 2017 roku album.

Grupa opublikowała właśnie klip do utworu „Good Luck Trying”, który zapowiada ten album. Możecie go obejrzeć poniżej.

Idź do oryginalnego materiału