Metallica zagrała „Chcemy być sobą” Perfectu. Nie pierwszy raz zagrała polski przebój
rp.pl 2 tygodni temu
Zdjęcie: Foto: PAP/EPA
Metallica wystąpiła na Stadionie Śląskim, bijąc rekord frekwencji pojedynczego koncertu i grając dla blisko 89 tysięcy fanów. Występ skomentował Zbigniew Hołdys.
- Strona główna
- Wydarzenia
- Metallica zagrała „Chcemy być sobą” Perfectu. Nie pierwszy raz zagrała polski przebój
Powiązane
Mietze Conte wystąpi w Warszawie
2 godzin temu
Gothic punkowa ekipa już w październiku w Klubie Gwarek!
5 godzin temu
Białołęka brzmi dobrze. Nadchodzi święto dzielnicy!
9 godzin temu
Polecane
Ku pamięci Marka Ferensa [GALERIA ZDJĘĆ]
39 minut temu
Bank Spółdzielczy Orlicz 1924 piąty w Europie
59 minut temu
Christian Eriksen zasłabł na boisku. Mecz został przerwany
1 godzina temu












![Ku pamięci Marka Ferensa [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/xga-4x3-ku-pamieci-marka-ferensa-galeria-zdjec-1780861289.jpg)
![Parada Smoków i nie tylko. Tak żył Kraków podczas długiego weekendu [ZDJĘCIA]](https://cowkrakowie.pl/wp-content/uploads/2026/06/Parada_Smokow_Krakow_2026_Zdjecia14.jpg)
![[FOTO] OSP Ligota ma 130 lat. Za nami wielkie obchody jubileuszu](https://img.czecho.pl/2026/06/obchody_jubileuszu_130_lecia_osp_ligota_6_06_2026_ded8.jpg)



