Magdalena Cielecka po całodobowym maratonie na scenie: "Czułam się jak Rolling Stonesi"
Zdjęcie: Fot. Eliza Hajdenrajch (Radio Poznań)
24 godziny bez snu i nieustannie na scenie w Poznaniu - tak ostatnią dobę spędziła Magdalena Cielecka. Aktorka wzięła udział w performansie "The second woman" autorstwa Anny Breckon i Nat Randall w ramach Malta Festivalu.












