Magdalena Cielecka po całodobowym maratonie na scenie: "Czułam się jak Rolling Stonesi"

radiopoznan.fm 1 godzina temu
Zdjęcie: Fot. Eliza Hajdenrajch (Radio Poznań)


24 godziny bez snu i nieustannie na scenie w Poznaniu - tak ostatnią dobę spędziła Magdalena Cielecka. Aktorka wzięła udział w performansie "The second woman" autorstwa Anny Breckon i Nat Randall w ramach Malta Festivalu.
Idź do oryginalnego materiału