Kolejny zawodnik zostaje Spójni na kolejny sezon

twojeradio.fm 5 godzin temu
Aleksander Jęch to kolejny zawodnik, który zostaje w Stargardzie. Klub przedłużył z nim kontrakt na kolejny sezon.
Idź do oryginalnego materiału