Katarzyna Nosowska fanką „Hotelu Paradise”. Ma jedno zastrzeżenie: „Dostaję szału, kiedy to słyszę”

party.pl 6 miesięcy temu

Randkowe programy „Love Island” oraz „Hotel Paradise” cieszą się od lat sporym zainteresowaniem, a wśród ich fanów znajduje się sama… Katarzyna Nosowska. W rozmowie z Piotrem Kędzierskim i Kubą Wojewódzkim w podcaście dla Onetu gwiazda polskiej sceny muzycznej wyznała, iż na rzecz telewizji niemal zrezygnowała z książek! Do twórców i uczestników tych show ma jednak wielką prośbę. Zobaczcie, o co chodzi!

Nosowska apeluje w sprawie „Hotelu Paradise”!

Nie jest tajemnicą, iż wielbicielką „Love Island” jest m.in. Doda. Do tego stopnia, iż wokalistka pojawiła się gościnnie w jednym z odcinków 7. edycji. Fanką show TV 4, jak i „Hotelu Paradise” w TVN 7 jest również Katarzyna Nosowska. W podcaście Onetu „Wojewódzki&Kędzierski” nie zgodziła się z opinią Kuby, iż „Hotel Paradise” jest „jałowy”. Piosenkarka wyznała, iż przez to, iż mało wychodzi z domu, randkowe programy są dla niej jak okno na świat i ludzi:

Mało wychodzę z domu, więc w tych programach sobie oglądam świat i ludzi. Ten program pokazuje, iż młodzi się mylą, iż są zagubieni, iż rozpaczliwie potrzebują akceptacji i uwagi. Chcą też sławy, pieniędzy. W tych programach widać, iż młody człowiek masowo jest zagubiony.
mówiła Nosowska

Liderka grupy „Hey” ma jednak małe zastrzeżenia do twórców i samych uczestników. Chodzi o… błąd językowy!

Zobacz także: Katarzyna Nosowska komentuje aferę z Caroline Derpienski. „To mnie dotknęło”

VIPHOTO/EAST NEWS

Katarzynie Nosowskiej przeszkadza to, jak uczestnicy wyznają sobie uczucia. Chodzi o pewien zwrot, która jak sama mówi, doprowadza ją do szału:

Wszyscy w tych cholernych programach mówią: Zauroczyłam się w tobie. Czy ktoś z produkcji mógłby powiedzieć tym ludziom, iż nie mówi się tak! Dostaję szału, kiedy to słyszę. Mówię się: Zauroczyłem się tobą, Zauroczyłam się nim, a nie w nim. (...) To już jest tyle lat oglądania i w każdym sezonie tak robią. Dlaczego?!
wybuchła Nosowska

Zgadzacie się z artystką?

Zobacz także: Co zrobił z twarzą Krzysztof z „Hotelu Paradise”? Wszystko zostało nagrane

Instagram Embed
url: https://www.instagram.com/p/CzcDgiLqq_f/?img_index=1
Idź do oryginalnego materiału