Już 20. raz chcemy spotkać się, żeby porozmawiać o bezpieczeństwie dzieci online!
Kiedy zaczęliśmy, nie istniał jeszcze YouTube, sztuczna inteligencja istniała tylko w filmach, a żeby połączyć się z siecią,trzeba było zwykle usiąść przy komputerze i wykręcić numer telefonu… Teraz mówimy o problemach związanych z powszechnym i ciągłym dostępem do internetu, który każdy nosi w kieszeni.
Zmieniła się sieć, zmieniają się zagrożenia – zmienia się nazwa. Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” to teraz „Safer Internet”.
Wciąż jednak rozmawiamy z praktykami/czkami oraz ekspertami/kami – zarówno specjalizującymi się w pracy z młodymi ludźmi, jak i tymi, którzy na co dzień zajmują się bezpieczeństwem w sieci oraz ochroną młodych osób przed zagrożeniami online.
Jubileuszowa, 20. edycja konferencji odbędzie się w dniach 15–18 września 2026 r.
15–16 września spotkamy się stacjonarnie w Warszawie (Focus Hotel Premium, ul. Suwak 15) oraz online w ramach transmisji konferencji.
17–18 września zaprosimy Was na sesje webinarowe online, które rozszerzą program wydarzenia o dodatkowe spotkania i eksperckie rozmowy.
Zapisz się już dziś!
https://konferencja.saferinternet.pl
Organizatorami konferencji są: Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Wydarzenie sfinansowano ze środków Ministra Cyfryzacji, a także z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.
Konferencja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej.
Głównym Partnerem konferencji jest Fundacja Orange.
#Już #raz #chcemy #spotkać #się #żeby #porozmawiać #bezpieczeństwie #dzieci #onlin..
Źródło: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę













