Joanna z „Rolnik szuka żony” zaskoczyła metamorfozą: „Czas na zmiany”

party.pl 1 tydzień temu
Zdjęcie: Instagram @joasia.os


Joanna z „Rolnik szuka żony” zdecydowała się na sporą zmianę w swoim wyglądzie. Była uczestniczka randkowego programu Telewizyjnej Jedynki podczas relacji na InstaStories pokazała kadr z salonu fryzjerskiego i zapowiedziała, iż przejdzie metamorfozę. Kilka godzin później Joanna pochwaliła się efektami pracy fryzjera i zaprezentowała odmieniony look.

Metamorfoza Joanny z „Rolnik szuka żony”

Joanna wystąpiła w ósmej edycji „Rolnik szuka żony” i to właśnie w programie poznała swojego obecnego męża. Kandydatka skradła serce rolnika, który oświadczył się ukochanej w finałowym odcinku programu. We wrześniu 2023 roku Joanna i Kamil z „Rolnik szuka żony” wzięli ślub, a rok wcześniej na świecie pojawiła się ich córeczka, Antosia. Joanna po zakończeniu programu chętnie pokazuje w sieci, jak dziś wygląda jej życie. Zaledwie kilka tygodni temu mogliśmy zobaczyć zdjęcie żony rolnika, która wybrała się na rodzinną uroczystość- Joanna z „Rolnik szuka żony” zachwyciła wówczas w komunijnej stylizacji.

Teraz Joanna znów pokazała nowe kadry i jak się okazuje tuż przed weekendem wybrała się do fryzjera.

Czas na zmiany
zapowiedziała w relacji.
Instagram @joasia.os

W ostatnim czasie Joanna miała na włosach ombre- u nasady miała ciemniejszy odcień, a końcówki były mocno rozjaśnione. Teraz żona Kamila z „Rolnik szuka żony” postanowiła na ciepły blond z delikatnymi pasemkami. Joanna w relacji na InstaStories zdradziła, iż to Kamila z ósmej edycji programu poleciła jej salon fryzjerski, w którym przeszła metamorfozę.

Jest pięknie
oceniła Joanna.

Joanna pokazała, jak teraz wygląda i nie ukrywa, iż jest zachwycona swoimi włosami.

Instagram @joasia.os

My również jesteśmy oczarowani wyglądem Joanny! W nowym kolorze włosów wygląda ślicznie. Zgadacie się?

Zobacz także: Ania z „Rolnik szuka żony” zabrała głos w kontrowersyjnej sprawie. Mało kto by się odważył

Instagram Embed
url: https://www.instagram.com/p/C6ib_GpNZ5P/?hl=pl&img_index=1
Idź do oryginalnego materiału