Kiedyś miałem tylko zrobionego składaka i choćby nie wiem z których materiałów te numery były...ale ostatnio przy okazji wieczoru z Godflesh odświeżyłem sobie dema tych chłopaków - Filth, Grace i Burn the Illusion. Świetnie się tego słucha. A najlepsze info jest takie, iż pierwsze 2 wymienione wyszły na LP jakiś czas temu w formie kompilacji. tzw qwa must have
Statystyki: autor: brzask — 32 min. temu