Gwiazda „Klanu” nago. Karina Kunkiewicz pokazała się bez ubrania. „Sztuka uwodzenia”

jastrzabpost.pl 1 miesiąc temu

Karina Kunkiewicz, znana widzom między innymi z serialu „Klan”, wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej. Fotografia, na której 49-letnia aktorka prezentuje się nago, zachwyciła internautów. Fani podkreślali, iż Karina figurą może wzbudzać zazdrość o wiele młodszych koleżanek.

Karina Kunkiewicz to popularna polska aktorka, która od 2007 roku wciela się w postać Edyty Przybysz w „Klanie„. Na swoim koncie ma role w wielu innych produkcjach. Mogliśmy oglądać ją między innymi w „Na Wspólnej„, pracowała także jako prowadząca „Big Brothera 4.1” na antenie TV4. Teraz 49-latka wywołała niemałe poruszenie bardzo odważną sesją zdjęciową.

Karina Kunkiewicz nago. Odważna sesja zdjęciowa gwiazdy „Klanu”

Karina Kunkiewicz ma za sobą 49. urodziny, ale jej fani podkreślają, iż figury i urody mogą zazdrościć jej młodsze koleżanki. Aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej, podczas której odważnie odsłoniła ciało. Paulina Holtzl pokazała w sieci zdjęcie, na którym możemy podziwiać Kunkiewicz nago. Artystyczne zdjęcia zachwyciły internautów. Skupiono się jednak nie tylko na odsłoniętym ciele gwiazdy „Klanu”.

Karina Kunkiewicz pozowała nago. Internauci zachwyceni odważną sesją aktorki

Pod zdjęciami, na których Kunkiewicz pozuje między innymi nago, zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Internauci zwracali szczególną uwagę nie na odsłonięte ciało aktorki, ale jej niezwykłą naturalność i artystyczny przekaz fotografii.

Sztuka uwodzenia (…) Jej naturalna kobiecość (…) Zdjęcie sztos (…) Piękna kobieta — czytamy.

Warto podkreślić, iż nieczęsto mamy okazję oglądać Karinę Kunkiewicz w mediach społecznościowych. Na jej osobistym profilu na Instagramie nowe materiały pojawiają się w ostatnich miesiącach bardzo rzadko.

Idź do oryginalnego materiału