Festiwal przekleństw i wiszący Homelander w klipie zza kulis "Pokolenia V". Zobaczcie wpadki z planu

serialowa.pl 1 tydzień temu

1. sezon „Pokolenia V” może i się skończył, ale do sieci trafił właśnie zakulisowy materiał z planu serialu. Zobaczcie zabawny klip ze wpadkami aktorów.

Mało wam serialu „Pokolenie V„? jeżeli po finale tęsknicie za serialowym uniwersum „The Boys„, to z pomocą przychodzi Amazon. Do sieci trafił zabawny klip zza kulis spin-offu. W nim istny festiwal przekleństw i wiszący Antony Starr jako Homelander na dokładkę. Przed wami wpadki z planu serialu.

Pokolenie V – zobaczcie wpadki z planu spin-offu The Boys

W zakulisowym filmiku z planu możecie zobaczyć większość gwiazd „Pokolenia V” wraz z aktorami znanymi z „The Boys”, którzy pojawili się w spin-offie w rolach gościnnych. Materiał potwierdza też komunikaty o przedniej zabawie młodych gwiazd na planie, szczególnie przy kręceniu odcinka, w którym pojawił się Jensen Ackles jako Soldier Boy.

Na samym końcu filmiku znajdziemy kulisy jednej z finałowych scen ostatniego odcinka, a mianowicie tej, w której pojawił się Homelander. W razie gdybyście mieli przegapić końcówkę klipu, odtwórca roli lidera Siódemki wrzucił na Twittera X rzeczony fragment, który wydaje się idealnym materiałem do memów. Starr opublikował filmik z ironicznym podpisem „Mój wkład w 'Pokolenie V'”.

My contribution to @genv. pic.twitter.com/yajjQwqJGM

— Antony Starr (@antonystarr) November 20, 2023

Przypomnijmy, iż akcja 4. sezonu „The Boys” będzie rozgrywała się tuż po wydarzeniach z 1. sezonu „Pokolenia V”. Jedna z fanowskich teorii o spin-offie mówi, iż Homelander zabił istotną postać w finale serialu. A o co tak naprawdę chodzi w „Pokoleniu V”? Fakt, iż moce bohaterów łączy jedna rzecz, zdradza prawdziwe znaczenie tytułu.

Pokolenie V i The Boys są dostępne na Prime Video

Idź do oryginalnego materiału