Ewelina Lisowska złożyła fanom życzenia i SPORO pokazała. Krytycy: "To Dzień Dziecka, nie dzień tyłka"

3 miesięcy temu

Ewelina Lisowska jak większość naszych rodzimych celebrytek opublikowała post, w którym złożyła życzenia z okazji Dnia Dziecka. Jednak w przeciwieństwie do koleżanek i kolegów z branży, postanowiła wstawić nieco inne zdjęcie. Piosenkarka zapozowała tyłem do aparatu, pokazując zgrabną sylwetkę.

Ewelina Lisowska popularność zdobyła dzięki nieistniejącemu już programowi X Factor. Mimo iż wokalistka nie wygrała talent show, to i tak zawojowała polski rynek muzyczny. Ewelina wydała cztery albumy i aktualnie pracuje nad kolejnym. Między nagraniami artystka stara się jak najczęściej podróżować. Fanów gwiazdy nie powinni zdziwić, iż tym razem znowu wybrała swoje ukochane Włochy, a dokładniej Sardynię.

Ewelina Lisowska w skąpym bikini składa życzenia z okazji Dnia Dziecka

Ewelina poszła w ślady koleżanek i kolegów z branży wstawiając post na Instagrama, na którym składa życzenia z okazji Dnia Dziecka. Wokalistka, w przeciwieństwie do innych celebrytów nie zdecydowała się opublikować zdjęcia samej siebie z młodości. Lisowska dodała fotografię, na której pozuje w skąpym bikini, chwaląc się zgrabną sylwetką.

Dziś Dzień Dziecka. Czy po 30-stce wypada go świętować? Oczywiście! Można pozwolić sobie tego dnia na małe lub duże przyjemności (…) Dorosłym dzieciom życzę zdrowia, bo z resztą dacie sobie radę. A dzieciom i młodzieży, żeby nie chcieli zostać youtuberami, tiktokerami i co tam jeszcze będzie modne, żeby mieli odwagę być sobą, rozwijali swoje pasje i osiągali sukcesy w swoich ulubionych dziedzinach – napisała pod zdjęciem.

Fani zachwycają się figurą 31-letniej Eweliny Lisowskiej

Pod postem Eweliny pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy nie kryli zachwytu nad figurą piosenkarki.

  • Rewelacyjnie.

  • Piękne widoki nie wiadomo na co patrzeć.

  • Prześliczna, mega zgrabna i seksowna – skomentowali internauci.

Nie brakowało też złośliwości:

Dzień dziecka, nie dzień tyłka – napisał krytykant.

Przy okazji Ewelina Lisowska uspokoiła fanów i zdradziła, iż już nie długo wyda swój nowy album. Dodała, iż muzyka jest dla niej całym życiem i nie wyobraża sobie robić cokolwiek innego:

Wiem, iż się niecierpliwicie na moje nowości muzyczne, ale obiecuję, iż to już ostatnia prosta. Muzyka daje mi najwięcej przyjemności w życiu i zapewniam, iż nigdy jej nie zostawię, choćby jakbym mogła całymi latami leżeć na plaży i nic nie robić. Uwielbiam swoją pracę i marzyłam o niej od dziecka, także bez obaw.

My nie możemy się doczekać, a wy?

Idź do oryginalnego materiału